0212 861 06 29

Hizmetlerimiz

 


Halk Sigorta ve AXA Sigorta Acentesi olarak binlerce hizmet başlıklarımız arasından öne çıkanlar şunlardır;


Konut Sigortaları;

Konut Sigortası, evinizi yangından yıldırıma, taşıt çarpmasından hırsızlığa, hatta elektronik eşyanıza gelecek zarara kadar güvence altına alıyor. Hem de geniş kapsamlı teminatlarla. Ayrıca poliçe süresi içinde hasar olmadığı takdirde (deprem hariç), yıllık konut priminde %10'dan %20'ye kadar indirimler uyguluyor.
 

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK);

587 sayılı Zorunlu Deprem sigortasına İlişkin Kanun Hükmünde Kararnamenin ikinci maddesi hükmü gereğince zorunlu tutulan ve evinizi deprem riskine karşı teminat altına alan bir sigorta ürünüdür.
 

Ailem Sigortası;

Ailem Sigortası, aileniz için geliştirilmiş teminatlar ile sizleri kazalara karşı korurken kişisel eşyalarınızı da hırsızlığa karşı korur. Ayrıca aile sorumluluk teminatı ile 3. şahıslara karşı mali sorumluluklar da teminat altına alınır. Size de sevdiklerinizle mutlu olmak kalır. 

Emtea Taşıma Sigortası;

Bu sigorta ile, bir malın bir taşıma aracı ile (gemi, kamyon, uçak, ya da tren) bir yerden bir yere taşınması sırasında poliçede yer alan kloz ve şartlar uyarınca bir kaza ya da olaya bağlı olarak fiziken zarar görmesi teminat altına alınır.
 

Kasko;

Kasko poliçeniz; çarpma, devrilme, yanma, çalınma, gibi zararlar karşısında aracınızı güvence altına alıyor. Ayrıca Kasko size, aşağıda belirttiğimiz Genişletilmiş Kasko Koruması teminatlarını da standart olarak sunuyor.

 - Hayvanların araca vereceği zararlar
- Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör nedeni ile oluşan zararlar
- Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar
- Kurallara uygun olmadan aracınızın yetkili olmayan kişilerce çekilmesi sırasında oluşacak zararlar
- Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar.
 

Zorunlu Trafik Sigortası;

Herhangi bir kazada diğer araç veya üçüncü şahıslara karşı verebileceğiniz hasarları güvence altına alır.
2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na tabi olan zorunlu bir sigorta ürünüdür. 

Sağlık Sigortaları;

Özel hastanelerde SGK’nızı kullandığınızda ödemeniz gereken fark ücretlerini karşılayan bir poliçe ile Sağlığınızı güvence altına almak ister misiniz? Üstelik hiçbir prosedür olmadan, çok uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle!

- Ferdi Kaza Sigortası
- Uzun Süreli Hayat Sigortası
- Yıllık Hayat Sigortası
- Bireysel Emeklilik Sigortası 

Seyahat Sigortası;

Hayatımızın her alanında olduğu gibi, yurtdışı seyahatlerimizde de beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Yabancı bir ülkede isek, kendimizi daha da güvende hissetmek isteriz. ÜÇSEL SİGORTA, yurt dışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz güvenceyi Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası ile sizlere sunuyor.
 

Elektronik Cihaz;

Sigortalı elektronik cihazların deneme devresinden sonraki dönemde ani ve beklenmedik nedenlerle uğradığı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak temin eden sigorta poliçesidir.
 

Makine Kırılması;

eklenmedik nedenlerle uğrayacağı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak temin eden sigorta poliçesidir.
 

İnşaat Sigortaları;

Sigortalı kıymetlerin inşaat sahasında önceden bilinmeyen ve ani bir sebeple uğrayacağı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak temin eden sigorta poliçesidir.
 

Montaj Sigortaları;

Sigortalı kıymetlerin montaj sahasında önceden bilinmeyen ve ani bir sebeple uğrayacağı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak temin eder.