0212 861 06 29

Hakkımızda


Üçsel Sigorta Aracılık Hizmetleri, Üçsel Grup bünyesinde kurulmuştur. 1998 yılından bu yana Otomobil Sigortası, Yangın Sigortası, Sağlık Sigortası, Nakliyat Sigortası, Sorumluluk Sigortası, Hayat Sigortası ve Bireysel Emeklilik Sigortası branşlarında hizmet vermektedir.

Üçsel Sigorta Aracılık Hizmetleri, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 17 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Halk Sigorta ve AXA Sigorta A.Ş yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

Misyonumuz
Rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyüme potansiyeli olan stratejik bir portföyü, paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek

Vizyonumuz
Üçsel Ailesi çalışanları ile birlikte müşteriyi tatmin etmeyi , sağlıklı gelişmeyi ve kalıcı üstünlük kurmayı amaç edinmiştir.

İlkelerimiz
Yaptığı her işte, herkesten, her anlamda bir adım önde olan En iddialı hedeflere sahip kuruluşların kendine örnek aldığı Çıtayı sürekli yükselten En iyiyi yapmak için gayret gösteren, Uzun vadeli düşünen, Doğru, itibarlı, çalışkan, başarılı, şeffaf, Hırslı, liderlik vasfı yüksek, Kişisel sorumluluk alan, Ekip çalışmasına özenen, Katılımcı, Yeniliğe açık, kendini sürekli yenileyen, Verimlilik arayışında olan, Sosyal sorumluluk sergileyen bir ÜÇSEL için çalışıyoruz…